CLASSIFICACIONS, FOTOS I MÉS 2N CROS ESCOLA CAMINS.

2n CROS ESCOLA CAMINS

Dissabte, 4 de maig de 2013

  

Participació total del cros : 237

Participants de l’any passat : 196

 *Premi al millor dibuix d’educació infantil: 

MARTA BARRANCO

 *Premi al millor dibuix d’educació primària:

LLUC REQUENA

 *Premi a la classe amb més participació:

ELS HELICÒPTERS

(1r A: 21 participants de 26 possibles: 80,8% de participació)

CLASSIFICACIONS

2n CROS ESCOLA CAMINS

P3 Femení

1)         MARTINA SANTOS

2)         CLARA REQUENA

3)         LEIRE PÉREZ

4)         MARIA MORENO

5)         IVET CALAHORRO

6)         ITZIAR PÉREZ

7)         JUDITH FERNÁNDEZ

8)         ENIA FUENTES

9)         ONA ROMERO

10)       PAULA CAMACHO

11)       IRIS CANO

12)       GEORGINA MARTIN

13)       IVET CABANILLAS

14)       PAULA MATEOS

15)       ONA IBAÑEZ

16)       JANA AMELA

P3 Masculí:

1)         VICTOR YANGUAS

2)         XAVIER GRANADO

3)         MARC MUÑOZ

4)         ELOI ROCA

5)         GERARD FIERRO

6)         ADAM GUILLEN

7)         LEO VAZQUE

8)         FERRAN CAPON

9)         IKER PRIETO

10)       ORIOL MUÑOZ

11)       GERARD COMPANYS

12)       NIL MIRO

13)       ARNAY MONROY

14)       PAU DOMINGUEZ

15)       IAGO APARICIO

16)       NICO CERRUTI

17)       LLUC COLOME

18)       IAN CALVO

19)       MAX LOPEZ

20)       NIL PARRA

21)       ADRIA GARCIA

22)       PAU SOLANAS

23)       DIDAC PARDILLO

24)       ALEX HERNANDEZ

P4 Femení:

1)         LUCIA DIAZ

2)         ALBA LLORENTE

3)         ARIADNA LLOPIS

4)         ESTELA CANO

5)         MARTA BARRANCO

6)         ARIADNA RUIZ

7)         LUCIA CASILLAS

8)         CLAUDIA FERNANDEZ

9)         ALBA PORCAR

10)       NURIA PUJOL

11)       ELSA CANAL

12)       CARLA ROIZ

13)       BERTA AYMARICH

14)       NOA LOPEZ

15)       NORAH PEDROSA

16)       LAIA EDO

P4 Masculí:

1)         GUILLEM OTEGUI

2)         ANAS LAMRANI

3)         MARCEL FONTAN

4)         MAX GONZALEZ

5)         ROGER BARGANS

6)         MARTI TERCERO

7)         POL MINERO

8)         BERNAT BUXADERA

9)         GENIS-ESTEVE MENENDEZ

10)       MARC PEREZ

11)       JAVIER PONS

12)       DAVID PONS

13)       ROC PEREZ

14)       MANEL DIAZ

15)       JAN PUIG

16)       AITOR RUIZ

17)       NIL PERELLO

18)       ISRAEL DONCEL

19)       ELOI GARCIA

20)       BIEL VAZQUEZ

21)       MARCRUS

22)       JAN SOLANAS

23)       NIL PUNTAS

24)       HECTOR MINGO

25)       MIGUEL MARTINEZ

P5 Femení:

1)         CARLA YANGUAS

2)         NEUS CEBRIAN

3)         PAULA PALACIOS

4)         NOA NARANJO

5)         LAIA GALBANY

6)         ELISABETH HOPKINS

7)         JULIA MOLINERO

P5 Masculí:

1)         JOSEP JUNOY

2)         CESC GOMEZ

3)         ERIC DEL VALLE

4)         MARC ALONSO

5)         OLEGUER MENENDEZ

6)         ARNAU SOLA

7)         DAVID CALVO

8)         MARC BRETCHA

9)         ALBERT GARCIA

10)       JOEL ROCA

11)       MARC ARGEMI

12)       JON FUENTES

13)       MARC CREUS

14)       DANI ENCINAS

15)       HECTOR ALCOLEA

16)       DANIEL CURIEL

17)       BIEL FLAQUE

18)       ROBERT SAYOL

1r Femení:

1)         NOA PARDILLO

2)         JULIA AMELA

3)         ARIADNA CERRUTI

4)         ADRIANA VAZQUEZ

5)         CARLA SANTOS

6)         BLANCA FREIXAS

7)         BERTA TORNOS

8)         PAULA CABELLO

9)         RAQUEL PATERNA

10)       JULIA RAIMUNDI

11)       CARLA CAÑAS

12)       SELENE MARTINEZ

13)       NOA TERRICABRAS

14)       LAURA HERNANDEZ

15)       LUCIA OLIAS

1r Masculí:

1)         JOEL IBAÑEZ

2)         QUIM MAGAN

3)         POL GUILLEN

4)         PAU MORENO

5)         POL LOZANO

6)         AGUSTIN CLAUSEN

7)         POL PARRA

8)         BIEL PARRA

9)         JOEL CABANILLAS

10)       DANI RUIZ

11)       MARC APON

12)       ADRIA PARRA

13)       MARTI MATEOS

14)       POL BELMONTE

15)       ARIS NIETO

16)       NIL MORENO

17)       MARCEL ROMERO

18)       ALEX SOUXDORF

19)       JAN NIETO

20)       ERIC MAZ

2n Femení:

1)         AINA CLARIANA

2)         MARTINA LOPEZ

3)         CLAUDIA GOMEZ

4)         ROSA NAVARRO

5)         ISONA MONTES

6)         LAIA LLORENTE

7)         MARIA MORENO

8)         NURIA AGUILERA

9)         ALBA PEREZ

10)       AINA RIERA

2n Masculí:

1)         MARC GRANADO

2)         POL COLOME

3)         MARTI PARTEGAS

4)         ADRIA CASTILLA

5)         ELOI NUÑEZ

6)         ALBERT LUQUE

7)         POL CASTILLA

8)         MARIO  CURIEL

9)         LAMBERT BORRELL

10)       VICTOR MARTINEZ

11)       LLUC REQUENA

12)       PAU APARICIO

13)       ELOY GONZALEZ

14)       DAVID FERNANDEZ

3r Femení:

1)         MARIA MARTIN

2)         CAROLA FONTAN

3)         MAR FREIXES I LARA ROIG

4)         JOANA LLACH

5)         ABRIL VAZQUEZ

6)         DUNYA PEREZ

7)         LAURA ZAMBRANO

8)         JANA QIAN

9)         ARIADNA CEBRIAN

10)       HELENA SOLER

11)       SARAH HOPKINS

3r Masculí:

1)         ALEX LOZANO

2)         ALEIX FIERRO

3)         POL VALENZUELA

4)         PAU GARCIA

5)         SERGI GALBANY

6)         ERIC COBO

7)         GERARD GUISERIS

8)         MARC TERCERO

9)         PAU GOMEZ

10)       HUG ARMENGOL

11)       ALEIX GARCIA

4t Femení:

1)         MASHA CAPELLA

2)         MARIONA TORNOS

3)         ALBA GAIG

4)         CLAUDIA JULIA

5)         LOLA ROIG

6)         RITA GONZALEZ

7)         DAKOTA DONCEL

8)         DESIREE CABANILLAS

9)         NEREA GOMEZ

10)       IRENE VALLDOSERA

11)       CLAUDIA MUÑOZ

12)       LAIA MONTES

13)       KAREN ROIZ

14)       SARA RUIZ

15)       ANNA PATERNA

16)       BERTA VALLDOSERA

17)       CARLA AGUILERA

4t Masculí:

1)         ADRIA TRANCOSO

2)         NACHO CLAUSEN

3)         MARTI NARANJO

4)         SAIX RIUS

5)         MARC GARCIA

6)         GERARD MUÑOZ

7)         ORIOL MANERO

8)         GERARD BUXADERA

9)         ROGER GUIÑON

10)       MARIO MINGO

11)       PAU WANG

CROS POPULAR FEMENÍ:

1)         MARTA MORA

2)         JUDITH SANZ

3)         SIVIA RESINA

4)         NURIA FORNES

5)         PAKI PRIETO

6)         MARIA VICTORIA ANDRADES.

CROS POPULAR MASCULÍ:

1)         JORDI BUXADERA

2)         FRANCESC RUIZ

3)         CRISTIAN SOLANAS

4)         CASI MATEOS

5)         TONI TORRES

6)         MANUEL PARDILLO

7)         ANTONIO GIL

8)         JAVI TERCERO

9)         KIKO CABELLO

10)       OSCAR PORCAR

11)       ALBERT FREIXAS

12)       JOSE MANUEL VAZQUEZ

13)       LAMBERT BORRELL

14)       JULIO FONTAN

15)       FRANCISCO MIRO

CURIOSITATS I AGRAÏMENTS

2n CROS ESCOLA CAMINS

–         Es van fer 140 inscripcions per internet, dels quals només 6 no van participar. Això diu molt del compromís dels alumnes. El 96% dels inscrits per Internet van córrer el cros. Els helicòpters (1r A) i els trens (P5 A) van ser les classes que van fer més inscripcions prèvies (12), seguides per la classe dels coets (1r B) i els autobusos (P3 A), amb 11.

–         El mateix dia del cros es van fer 103 noves inscripcions.

 –         El percentatge de participació total d’alumnes de l’escola en aquest cros ha estat d’un 61% (216 d’un total de 352 alumnes). Això vol dir que de cada 10 alumnes de l’escola, 6 han participat al cros.

 –         Les curses que han tingut més participació han estat les de P3 i P4 masculí, amb 24 participants cadascuna.

 –         Han repetit la victòria de l’any passat només 4 alumnes: Joel Ibañez i Noa Pardillo, de 1r, Marc Granado, de 2n i  Masha Capella, de 4t.

–         La cursa popular, a més de pares i mares, va comptar amb la presència d’una àvia, la Maria Victoria Andrades. Des d’aquestes línies volem destacar el seu esforç per completar les 4 voltes de les que constava el recorregut. L’esport no té edats ni barreres !.

 –        També volem fer esment a la col·laboració de tants pares i mares que, ja sigui donant un cop de mà en l’organització del cros o bé portant alguna cosa de berenar pels corredors, van col·laborar en que el 2n cros de l’escola Camins fos un èxit rotund.

–         La participació de les classes de l’escola Camins en aquest cros ha estat la següent:

1)            Els helicòpters (1r A): 21/26 = 80,8% (l’any passat va quedar en 3a posició)

2)            Els tramvies (4t A): 14/21 = 66,7% (l’any passat va ser la classe guanyadora)

3)            Els submarins (4t B): 13/20 = 65% (l’any passat va quedar en 2a posició)

4)            Els metros (P4 A) i els cotxes (P4 C): 15/24 = 62,5%

5)            Els trens (P5 A), els autobusos (P3 A): 15/25=  60%

6)            Els telefèrics (P4 B) i els transatlàntics: 14/24 = 58,3%

7)            Els vaixells (3r A) i els globus aerostàtics (3r B): 12/21= 57,1%

8)            Les motos (P3 B): 14/25 = 56%

9)            Els coets (1r B): 13/24 = 54,2%

10)      Els avions (P5 B): 13/25 = 52%

11)      Les bicicletes (2n A): 11/23 = 47,8%

FOTOS

2n CROS ESCOLA CAMINS

https://picasaweb.google.com/104860259945031232504/2nCrosEscolaCamins02?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJTCt8q3sarjPQ&feat=directlink

 https://plus.google.com/photos/110126064631703353259/albums/5875500673619744865?authkey=CKO_o8rjn4GhYQ

 

 Un cop més agrair a tothom i sobretot als participants la tarda tan especial que vam poder gaudir. 

Seguim així fent Camins!
 

Comissió Cros 
AMPA CAMINS

Deixa un comentari

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s